Antonín Gabriško

Lesní technika a Hydraulika

TY, jako uznávaný odborník na hydrauliku
a zahradní techniku v Tachově ?

Až se příště bude někdo ptát, kdo vyřeší jeho problém s hydraulikou nebo motorem zahradního traktoru, budeš to právě TY, koho všichni doporučí !

Budou o Tobě totiž mluvit jako o šikovném technikovi jedné tachovské firmy. Budou Tě chválit za odbornost, spolehlivost a rychlost. A protože budou dál doporučovat právě Tebe a firmě se tak bude dařit, vyděláš si navíc tolik, kolik jsi si vždycky přál.

Pokud chceš, aby někdo konečně ocenil Tvoji zručnost, aktivitu a tvůrčí schopnosti, jako mechanik hydrauliky a zahradní techniky v Tachově to tak můžeš mít.

Jeden z techniků firmy Lesní technika a hydraulika Gabriško se po 12 letech výborné spolupráce stěhuje za hlasem svého srdce o třista kilometrů dál a tak do týmu hledáme nového kolegu, který má nápady, aktivně se zapojuje a chce se stát vyhlášeným odborníkem.

Jestli tedy chceš, aby Tě na Tachovsku znali a mluvili o Tobě jako o profesionálovi, který vyřešil jejich problém, na tomhle místě se jím můžeš rychle stát:

1) Jako mechanik hydrauliky a zahradní techniky budeš důležitým členem firmy, kterou zákazníci opakovaně chválí a obrací se na ní s jistotou, že jejich problémy vyřeší.

2) nastoupíš mezi kolegy, kteří jsou na své místo hrdí a proto se vzájemně podporují.

3) Po zapracování si budeš svoji práci organizovat sám a šéf Ti nebude dýchat na záda.

4) osobně budeš jednat se zákazníky, navrhovat možná řešení a zařizovat, aby byli spokojeni s rychlostí a kvalitou provedené práce.

5) Konečně ukážeš svoje technické a komunikační dovednosti a svým přístupem se budeš podílet na tom, jak budou zákazníci spokojeni.

6) Výši své výplaty si stanovíš sám: Tvoje hodnocení nebude záviset na tom, jak se šéf vyspí, ale bude objektivní. Dopředu dostaneš konkrétní cíle, za které budeš oceněn a při jejich překročení získáš také bonusovou odměnu.

7) Staneš se důležitým členem posádky, od kterého budou ostatní očekávat spolupráci v týmu, podporu ostatních a pracovní nasazení.

8) Pokud jsi na současném místě unavený z korporátních pravidel, toxických vztahů nebo negativního prostředí, u Gabrišků získáš svobodu, nový elán a chuť ukázat, jaký talent v sobě celou dobu máš.

Do práce se tady těšíme. Pracujeme sice rychle a naplno, ale stejně tak dobře umíme odpočívat. Zažíváme sice i krize, ale snažíme se dělat svoji práci tak, aby nenastávaly a vše bylo promyšlené a připravené předem.

Pokud tedy chceš být odborníkem v prostředí, kde se lidé vzájemně nepodráží, ale táhnou společně za jeden provaz a sám umíš takovou atmosféru vytvářet a podporovat, přijď se k nám podívat. Nech si mě zavolat (Antonín Gabriško), projdeme si spolu firmu a pobavíme se o tom, čím bys kolegům a firmě přispěl. Nebo se mi ozvi e-mailem na gabrisko@gaan.cz a já Ti do dvou dnů odpovím.

V Tachově žijeme na menším městě a někdy je těžké zbavit se nálepky, kterou nám někdo přiřknul v minulosti.
Na tomto místě ale dostaneš šanci to změnit: Ukázat všem, že nejsi „jen“ tím, za koho Tě dosud měli. A až Tě za pár měsíců potkají a uznale Tě budou chválit, že „netušili“, co v Tobě je, Ty se budeš jen v duchu usmívat… protože jsi jen potřeboval šanci to ukázat.

P.S. Je tohle místo pro každého ? Určitě ne ! Není to pozice pro ty, co se chtějí jen někam zašít, nebo si jen každý den odbýt svých osm hodin.

Jako technik hydrauliky budeš ten, díky komu v lese vytěží nemocné stromy,
díky komu opraví silnice, postaví domy a díky komu zemědělci sklidí úrodu a nakrmí dobytek.

Díky tvojí pozici mechanika zahradní techniky budou zahrádky místem, kde budou lidi relaxovat a díky komu budou mít více času na rodinu a přátele. Proto bude tvoje předchozí zkušenost s těmito obory výhodou.

Zajímat nás budou i tvá předchozí zaměstnání a pověst. Přednost pak dostane ten, pro koho nebudou kolegové a zákazníci jen obtížný hmyz, ale kdo zapadne do party, chce se stát odborníkem v oboru a zákazníkům chce předat kus sebe.

… protože se o techniku staráme tak, aby práce s ní byla zábava !

Kontaktovat nás můžeš na následující stránce…