Konečně bez nesmyslných příkazů, zbytečných hádek a blbé nálady:
Jako vedoucí prodejny můžete konečně žít tak, jak si přejete!

Až v Tachově příště pronesou vaše jméno, budou to slova uznání: Budou o vás totiž mluvit jako o šikovném šéfovi jedné z místních prodejen. Budou vás chválit za spolehlivost, odbornost i lidskost. A protože vás právě proto budou mezi sebou doporučovat a prodejně se tak bude dařit, vyděláte si navíc tolik, kolik jste si vždycky přáli.

Pokud si totiž na současném místě říkáte, že by bylo fajn, kdyby někdo konečně ocenil Vaše nápady, aktivitu a odhodlanost, jako vedoucí prodejny lesní a zahradní techniky v Tachově to můžete opakovaně zažívat.

Spoluzakladatelka firmy Zahradní technika Gabriško odchází po 25 letech úspěšného fungování do penze a hledáme pro vedení prodejny nového šéfa, který má nápady, umí kolegy nadchnout pro práci a nebojí se rozhodnout.

Pokud tedy chcete, aby vás v Tachově znávali a uznávali za šéfa, který umí prodávat a vést ostatní, na tomto místě to můžete rychle ukázat:

1 – Jako vedoucí prodejny budete vést firmu, kterou zákazníci opakovaně chválí a obrací se na ní s jistotou, že jejich problémy vyřeší.

2 – Nastoupíte mezi pracovníky, kteří si nechodí do práce jen pro výplatu, ale kteří jsou na své místo hrdí a proto s nimi nemusíte každý den bojovat.

3 – Po zapracování dostanete stoprocentní pravomoc rozhodovat o vedení prodejny, majitel Vám nebude dýchat na záda a nebudete se muset zpovídat z každé maličkosti.

4 – Osobně budete vyjednávat s dodavateli, vybírat ty nejvhodnější a zařizovat, aby zboží a náhradní díly byly připraveny v dohodnutý termín.

5 – Konečně ukážete své obchodní a prodejní dovednosti a ostatní od Vás budou očekávat, že díky Vaší strategii, nápadům a aktivitám se při zachování ziskovosti budou zákazníci nadále rádi vracet. Váš přístup, Vaše nápady a Vaše obchodní aktivita rozhodne o tom, jak se bude prodejně dařit a jak budou zákazníci spokojeni.

6 – Výši své výplaty si stanovíte sám: Vaše hodnocení nebude záviset na tom, jak se majitel vyspí, ale bude objektivní a dopředu dostanete konkrétní cíle, za které budete oceněni a při jejichž překročení získáte také bonusovou odměnu. Stanete se tedy kapitánem, od kterého budou ostatní očekávat vedení, podporu, motivaci i příklad.

7 – Pokud jste na současném místě unaveni z korporátních pravidel, mikromenežmentu vlastníka, toxických vztahů nebo negativního prostředí, u Gabrišků získáte svobodu, nový elán a chuť ukázat, jaký talent v sobě celou dobu nosíte.

Do práce se tady těšíme. Pracujeme sice rychle a naplno, ale stejně tak dobře umíme odpočívat. Zažíváme sice i krize, ale snažíme se dělat svou práci tak, aby nenastávaly a vše bylo promyšlené a připravené předem.

Pokud tedy chcete dělat vedoucího v prostředí, kde se lidé vzájemně nepodráží, ale táhnou za jeden provaz a sami umíte tuto atmosféru vytvořit a podpořit, přijďte se k nám podívat. Projdeme si firmu a pobavíme se o tom, jak byste chtěl prodejnu vést. Nebo se mi ozvěte e-mailem na gabrisko@gaan.cz a já Vám do druhého dne odpovím.

V Tachově žijeme na menším městě a někdy je těžké vystoupit ze zajetých kolejí, provázaných vztahů a nálepky, kterou nám někdo přiřknul v minulosti. Na tomto místě to ale právě dostanete šanci změnit: Ukázat jim, že vás podceňovali. Dokázat, že nejste „jen“ tím, za koho vás dosud měli. A až vás za pár měsíců potkají a uznale vás budou chválit, že „netušili, co ve vás je“, vy se můžete jen v duchu tiše usmívat… protože jste jen potřebovali šanci to ukázat.

P.S. Je toto místo vhodné pro kohokoliv? Určitě ne. Není to pozice pro nezkušené ani pro ty, kteří chtějí sedět za stolem, řídit „podřízené“ z velína jako Hujer v Marečku, podejte mi pero a peskovat kolegy za pozdní příchod. Jako šéf budete udávat tón a energii celému týmu a proto bude zkušenost s vedením prodejny či obchodního týmu výhodou. U Vašich předchozích zaměstnavatelů se také budeme ptát na Vaši pověst. A přednost dostane ten, pro koho nebudou zaměstnanci „pracovní silou“ a zákazníci „zdrojem zisku“, ale kdo dokáže nadchnout pracovníky i pro každodenní a méně oblíbené úkoly. A získá zákazníky svým aktivním a přátelským přístupem.